Usługi

Chcemy, by klienci na naszym parkingu czuli się u nie tylko bezpiecznie, ale też komfortowo, dlatego oferujemy wiele dodatkowych usług. Pomagamy w najpopularniejszych problemach z samochodem, całodobowo świadczymy transfer na lotnisko, a nawet umożliwiamy zabezpieczenie bagażu.

Panda Parking przy lotnisku Balice gwarantuje:

 • pandaparking.pl logo

  Bezpłatny transport na lotnisko

  Ponieważ parking jest oddalony od lotniska Balice o około kilometr, to naszym klientom zapewniamy bezpłatny transport na lotnisko. Transfery realizowane są na bieżąco przez całą dobę. Dojazd z parkingu pod terminal lotniskowy trwa maksymalnie 3 minuty. Po powrocie z podróży wystarczy do nas zadzwonić, a po kilku minutach pod terminal podjedzie nasz kierowca.

 • pandaparking.pl logo

  Bezpieczeństwo na parkingu

  Nasz parking jest dozorowany przez całą dobę i posiada monitoring wizyjny. Teren parkingu jest oświetlony oraz ogrodzony. Każdy samochód wjeżdżający i wyjeżdżający z parkingu jest sprawdzany, więc nie ma możliwości, by jakaś nieupoważniona osoba wyjechała samochodem naszego klienta. Parking jest również ubezpieczony.

 • pandaparking.pl logo

  Pomoc w nagłych wypadkach

  Rozładowany akumulator, zamarznięte zamki, za mało powietrza w oponach? To nie problem, ponieważ nasi klienci mogą liczyć na pomoc obsługi parkingu. Do dyspozycji gości pozostaje m.in. kompresor i urządzenie rozruchowe. Na parkingu znajduje się również stacja do ładowania pojazdów elektrycznych.

 • pandaparking.pl logo

  Formalności przed odlotem

  Chcesz sprawdzić, czy Twój bagaż nie przekracza dopuszczalnej wagi, zabezpieczyć walizki przed odlotem? Możesz u nas skorzystać z wagi i stołu do pakowania bagażu w folię streczową. Naszym klientom zapewniamy też dostęp do bezpłatnego Wi-Fi oraz toaletę czynną przez całą dobę.