O nas

Panda Parking mieści się niedaleko Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice i został stworzony z myślą o tych, którzy dotarli na lotnisko swoim samochodem i chcą zostawić go pod dobrą opieką do czasu powrotu. To rozwiązanie najbardziej komfortowe dla wielu pasażerów – spakowanie się do własnego auta to zadanie łatwiejsze i mniej stresujące od znoszenia bagażu do taksówki, nie mówiąc o transporcie autobusem czy innymi środkami komunikacji miejskiej. Dzięki nam podróżowanie z domu na lotnisko i z powrotem okaże się znacznie prostsze i o wiele tańsze.

Od terminala lotniska dzieli nas zaledwie kilometr. Naszym klientom oferujemy bezpłatny transport na lotnisko oraz na parking po powrocie z podróży. Transfer trwa maksymalnie 3 minuty i jest wykonywany na bieżąco.
Na parkingu znajduje się 450 miejsc postojowych. Teren jest profesjonalnie utwardzony, ogrodzony i oświetlony. Nad bezpieczeństwem samochodów czuwa ochrona oraz monitoring. Parking działa całodobowo.

Panda Parking gwarantuje najniższe ceny. Bez względu na to, czy zostawiasz samochód zaledwie na jeden dzień, czy na dwa tygodnie lub nawet dłużej, opłata za parking i tak okaże się niższa niż kurs taksówką w obie strony. Posiadamy automatyczny system pomiaru czasu postoju.
Oferujemy możliwość rezerwacji miejsc postojowych na konkretny okres poprzez formularz dostępny na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług wszystkich, którym zależy na komfortowym rozwiązaniu kwestii transportu na lotnisko i z lotniska do domu.