Jak zarezerwować parking przy lotnisku? Podpowiadamy

Bilety na samolot kupione. Za chwilę rozpocznie się szał ostatnich zakupów i pakowania walizek. Pozostaje jeszcze kwestia, jak dojechać na lotnisko Kraków-Balice? Najwygodniej jest samochodem, ale gdzie go później zostawić? Wokół portu lotniczego funkcjonuje wiele parkingów krótko i długoterminowych, obsługiwanych przez różne firmy. Aby w dniu wylotu nie stresować się tym, czy znajdzie się miejsce do zaparkowania, warto rozważyć wcześniejszą rezerwację. Nie jest ona obowiązkowa, ale trzeba jej dokonać, aby mieć pewność, że będziesz miał gdzie zaparkować auto.

Najszybsza rezerwacja – online

Rezerwacji godzinowej, dobowej lub wielodniowej, możesz dokonać, nie wychodząc z domu. Im wcześniej to zrobisz, tym większa pewność, że będziesz miał do wyboru więcej miejsc parkingowych. Możesz to zrobić także na kilka godzin przed wylotem. Jednocześnie musisz też liczyć się z tym, że nie będziesz miał gdzie zostawić pojazdu.
Procedura zabukowania parkingu online jest bardzo prosta. Najpierw na stronie internetowej naszej firmy wpisujesz datę przyjazdu na parking i wyjazdu z niego. Już wówczas automatycznie dowiadujesz się, jaka jest cena za tę usługę.
Kolejnym krokiem jest podanie danych osobowych, czyli:

  • imienia i nazwiska,
  • adresu e-mail,
  • telefonu kontaktowego.

Przy rezerwacji niezbędne jest też wskazanie podstawowych szczegółów dotyczących pojazdu, jakim przyjedziesz. Wówczas w odpowiednie rubryki wpisujesz:

  • numer rejestracyjny,
  • markę,
  • model.

Rezerwację możesz dokonać także telefonicznie lub e-mailowo. Wówczas także podajesz te same dane. Jeśli będziesz zmuszony odwołać zabukowane miejsce na parkingu, anulowanie rezerwacji jest bezpłatne.

Jak dostać się na lotnisko?

W cenę rezerwowanego parkingu masz wliczony bezpłatny transfer na lotnisko bez względu na to, o której odbywa się Twój lot. Podając detale swojej podróży, w tym np. ile osób z Tobą wylatuje, dajesz informację potrzebną naszej firmie do tego, aby odpowiednio zaplanować przejazd. Szczegóły potrzebne są także do tego, aby w razie czego przygotować odpowiednie akcesoria takie jak np. fotelik samochodowy.
Zlecenia w tym zakresie realizowane są na bieżąco. Parking jest oddalony od lotniska o około 1 kilometra, a dojazd do niego trwa zaledwie kilka minut. Co jednak w sytuacji, gdy Twój przylot się opóźnił? Wówczas wystarczy tylko, że po wylądowaniu i odbiorze bagażu, zadzwonisz do naszego kierowcy. Pracujemy 24 h/dobę, więc wszelkie przesunięcia czasowe nie są problemem.
Jak szybko musisz opuścić parking? Masz na to 25 minut od momentu uregulowania należności. Zapłacić możesz gotówką lub kartą płatniczą.

Im dłużej, tym taniej

Decydując się na pozostawienie samochodu na parkingu przy lotnisku, musisz liczyć się z pewnymi kosztami. W tym przypadku działa zazwyczaj zasada: „Im dłużej, tym taniej”. Na stronie internetowej wyszukasz cennik, który pozwoli Ci dokładnie obliczyć ten wydatek. Jeśli chcesz otrzymać fakturę, również możesz poprosić o nią w trakcie rezerwacji.

Wygoda i święty spokój

Wybierasz się na wakacje z rodziną? Planujesz zagraniczny wypad ze znajomymi? Szef wysyła Cię na międzynarodową konferencję? Bez względu na to, czy jest to wylot na kilka dni, czy kilka tygodni, mając zarezerwowane wcześniej miejsce na parkingu przy lotnisku w Balicach koło Krakowa, nie musisz się martwić o to, czy Twój samochód będzie w tym czasie bezpieczny. To miejsce ogrodzone i monitorowane 24 godziny. Mając w zanadrzu taką alternatywę, nie musisz też nikogo prosić o przysługę podwiezienia czy wydawać pieniędzy na taksówkę.
Wcześniejsze zarezerwowanie parkingu przy lotnisku to bardzo wygodne rozwiązanie, zwłaszcza kiedy podróżuje się z małymi dziećmi. Jeśli chcesz mieć przynajmniej ten „problem” z głowy, jak najszybciej zarezerwuj miejsce! Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami! Przez całą dobę jesteśmy do dyspozycji klientów.
Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Średnia ocen 4 / 5. Liczba ocen 1