Dlaczego warto wybrać prywatny parking przy lotnisku?

Dlaczego warto wybrać prywatny parking przy lotnisku?
5 (100%) 1 vote

 

Podróż własnym samochodem do portu lotniczego, jeśli lecimy na wakacje czy wybieramy się w podróż służbową, jest rozwiązaniem, które wybiera coraz więcej osób. Stale rozbudowujące się tereny lotnisk zapewniają coraz więcej miejsc parkingowych, na których można zostawić własny pojazd na czas wyjazdu. Co takiego sprawia, że tak wiele osób korzysta z tej opcji i dlaczego jest to rozwiązanie tak wygodne?

parking przy lotnisku

Bezproblemowe dotarcie do portu lotniczego

Większość z nas nie mieszka bezpośrednio przy lotnisku, z którego często podróżuje, a to oznacza, że dostanie się do niego, może wiązać się z niemałym problemem. O ile mieszkając w tym samym mieście, w którym znajduje się port lotniczy, można dostać się tam łatwo taksówką, tak problemy zaczynają się wtedy, gdy mamy do pokonania sporą odległość. Korzystanie z usług firm oferujących dowozy busami do portów lotniczych często jest kosztowne i mało wygodne, a przecież pod domem stoi nasz prywatny samochód, z którego można skorzystać.
Jeśli wybierzemy prywatny parking przy lotnisku, z którego wylatujemy samolotem, to możemy po prostu zapakować się do własnego samochodu, dojechać nim w pobliże terminalu i później zostawić pojazd na strzeżonym terenie. Wygodę docenimy również po powrocie do domu. O wiele przyjemniej wsiada się prosto z lotniska do własnego samochodu i później sprawnie dojeżdża do swojego domu. Wygoda na pewno jest istotnym czynnikiem, który zachęca do skorzystania z takiej opcji.

tani parking

Zostawienie auta w centrum miasta będzie droższe

Zapytacie pewnie teraz, dlaczego nie pozostawić swojego samochodu na jakimś prywatnym terenie gdzieś w centrum miasta? Wielu osobom wydaje się, że wynajem miejsca parkingowego pod portem lotniczym jest kosztowny, ale nic bardziej mylnego. Miejsca parkingowe w centrach miast są tworzone przede wszystkim pod kątem postoju krótkoterminowego, a więc im dłużej auto tam stoi, tym wyższa będzie opłata. W przypadku, chociażby naszego parkingu przy lotnisku Balice, znajdującym się na terenie Krakowa, mamy do czynienia z zupełnie inną sytuacją. Takie firmy, jak nasza, nastawione są na długoterminowy postój aut i z tego powodu im dłużej samochód jest pozostawiony na terenie, tym najczęściej niższa będzie cena.
Zachęcamy do tego, aby sprawdzić nasz tani parking przy lotnisku Balice i porównać cennik z tym, jaki obowiązuje gdzieś na terenie większego miasta. Szybko można przekonać się, że różnica jest diametralna.

parking balice

Auto będzie bezpieczne w czasie wyjazdu

Wybierając się w dłuższą podróż, często mamy obawy o swój samochód. Niezależnie od tego, czy stoi on pod blokiem, czy na ogrodzonej działce obok naszego domu, to zawsze dłuższa nieobecność właściciela sprawia, że złodzieje mają po prostu ułatwioną pracę.
Kiedy zostawimy pojazd na prywatnym terenie obok portu lotniczego, strzeżonym, który jest dodatkowo ubezpieczony na wypadek uszkodzenia czy kradzieży auta, to po prostu będziemy mogli czuć się bardzo bezpiecznie. Nie ma przecież nic gorszego w czasie wakacji, jak wieczne wracanie myślami do własnego domu i zastanawianie się, czy auto jeszcze stoi przed domem.

Sprawdź, jakie to proste

Skorzystanie z taniego parkingu, chociażby naszego przy krakowskim lotnisku, jest naprawdę bardzo proste. Na stronie internetowej firmy Panda Parking można nie tylko sprawdzić aktualny cennik i znaleźć odpowiedzi na często zadawane pytania, ale także skorzystać z prostego narzędzia do rezerwacji terminu, mając pewność, że po przyjechaniu na lotnisko, miejsce na samochód będzie czekało.